Geçmeyen Sivilce ve leke döngüsü

Soru

3 yıldır sivilce ve izleriyle boğuşuyorum. Gitmedigim cilt doktoru kalmadı. Yanaklarımda asla gecmeyen ve kendini sürekli  yenileyen sivilcelerim mevcut. Sivilcelerim sönse bile yanaklarimdaki kırmızı  lekeler asla iyileşmiyor ve yine  aynı  noktada sivilce çıkıyor. Silik olmakla beraber çenemde de kahverengi lekelerim var. Ne yapmalıyım yardımcı  olur musunuz?

Aktif 0
Cilt 2 hafta 1 Cevap 45 Görüntülenme 0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba,

  Dermokozmetik bir marka olan Bioderma Pigmentbio leke karşıtı bakım serisini tercih edebilirsiniz. Geliştirilmiş formülü ciltteki leke görünümünü en aza indirgemeye ve yenilerin oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Ancak şunu belirtmeliyiz ki leke zaman ve sabır isteyen bir tedavi sürecidir. Tüm ürünlerin düzenli kullanılması tavsiye edilmektedir.

  Günlük hayatınızda makyaj yapıyorsunuz temizleyici ürünleri de ona göre tercih etmelisiniz. Bioderma Pigmentbio H2O temizleyici kullanabilirsiniz. Lekeli ciltler için geliştirilmiş durulama gerektirmeyen temizleyici misel sudur. Yüz ve göz makyajını nazikçe temizler. Durulama gerektirmeyen formülü pratik uygulama sağlar.

  Gündüzleri Bioderma Pigmentbio Daily Care SPF50 leke karşıtı koruyucu ve aydınlatıcı etkili gündüz bakım kremini tercih edebilirsiniz. Ciltteki leke görünümünü azaltır ve yenilerin oluşmasını engeller. İçeriğindeki C ve E vitaminlerinin antioksidan özelliği sayesinde yaşlanma karşıtı bakım yapar.

  Geceleri Bioderma Pigmentbio leke karşıtı gece kremini uygulayabilirsiniz. Haftada 1-2 kez peeling veya maske uygulayarak cildinizi ölü derileri temizlemenizi tavsiye ederiz. Bu uygulama ölü derileri arındırdığı için cildin yenilenme süresini hızlandırmayı, cildin daha canlı ve aydınlık görünmesini sağlar.

  Cildinizdeki lokal sivilce için The Organic Pharmacy Blemish Gel bakım jelini tercih edebilirsiniz. Akne, sivilce ve leke için lokal uygulanan bakım jelidir. Organik içeriği ciltteki sivilcelerin giderilmesine yardımcı olur. Ciltteki lokal akne izi ve leke görünümünü en aza indirgemeyi destekler.

  İlginiz için teşekkürler,
  Sevgiler.

Bir cevap bırakın

Seçiniz
Seçiniz

Güvenlik Kodu Güvenlik kodunu güncellemek için resme tıklayın.