cilt

Soru

La roche posay temizleme jeli ve duo kremini aldım bunlar sivilce ve lekeleri için yeterlimi yoksa yine o markadan asit serumlarından almam gerekir mi ?

Aktif 0
Muk can 3 hafta 1 Cevap 64 Görüntülenme 0

Cevap ( 1 )

  1. Merhaba,

    La Roche Posay Effaclar serisi yağlı ve sivilceli-akneli ciltler için geliştirilmiştir.

    La Roche Posay Effaclar temizleme jeli cildi yağ, kir ve makyaj kalıntılarından nazikçe arındırır. Cildin sebum (yağ) seviyesini dengeler. Akne oluşumunu önlemeyi destekler.

    a Roche Posay Effaclar Duo yağlı, sivilceli ve akneli ciltler için özel olarak geliştirilmiş bakım kremidir. Procerad patentli seramid içeriği sayesinde cilt kusurlarının görünümünü en aza indirgemeye yardımcı olur. Özel formülü cildin sebum(yağ) seviyesini kontrol altına alır. Geliştirilmiş teknolojisi sayesinde yağlı bölgelerin daha mat görünmesini sağlarken, cildinizdeki nemsiz bölgelerin nem ihtiyacını karşılar. Jel krem formülü sayesinde cilde kolay emilim sağlar.

    La Roche Posay Effaclar Serum tercih edebilirsiniz. Peeling etkili leke karşıtı cilt bakım serumudur. %3.5 Glikolik asit ve %1.5 Salisilik asit içermektedir. Cilt kusurlarını ve leke görünümünü en aza indirgemeye yardımcı olur. Geliştirilmiş formülü cildin sebum (yağ) seviyesini dengelemeyi destekler. Cilde aydınlık bir görünüm kazandırır.

Bir cevap bırakın

Seçiniz
Seçiniz

Güvenlik Kodu Güvenlik kodunu güncellemek için resme tıklayın.