Soru
Merhaba Saçımda ve vücudumun bazı kısımlarında ( karnim,kulak arkası ve içi, kol ve daha başka yerler) atopik dermatit denilen hastalık var ve sanırım onunda etkisi var saçlarım avuç avuç dokukmeye başladı kasintitisan duramıyorum doktor dermoskin şampuan ve ato Krem verdi ama ...
Aktif 0
2 sene 1 Cevap 171 Görüntülenme

Sorry it private question .

Soru
Cildimde genel bir sorun var ve tüy çıkan her yerimde batık oluyor. Sadece bacaklar vs değil kaşlarım bile çıkarken batık oluyor. Öneriniz nedir?
Aktif 0
2 sene 1 Cevap 222 Görüntülenme

Soru
sıkılaştırıcı ve selülit karşıtı ürün arıyorum. öneriniz nedir?
Aktif 0
2 sene 1 Cevap 263 Görüntülenme

Soru
Merhaba, 25 yaşındayım. Burun ve çevrem yağlı ve komedanlı. Cenem de ise Regl dönemim de çıkan sivilce izleri mevcut. Burun bolgeme salistik asitli urunler, lekeli bölgelere glikolik asitli ürünler kullanmak istiyorum. Yaşım itibari ile kullanmam da sakınca var mı? Kullanabilirsem ...
Aktif 0
3 sene 1 Cevap 421 Görüntülenme

Soru
Çok fazla kilo alıp vermekten vücudumda selülit ve çatlaklar oluştu. Ne önerirsiniz lütfen yardımcı olun.Çok fazla kilo alıp vermekten vücudumda selülit ve çatlaklar oluştu. Ne önerirsiniz lütfen yardımcı olun.
Aktif 0
3 sene 1 Cevap 954 Görüntülenme

Soru
Merhaba, Tüylenme problemim var. Bioder in 3lü kürünü ağdadan sonra 3 gün kullanıp 3 günden sonra da tüy azaltıcı kremini mi kullansam daha çabuk biter yoksa bioder 3 lü kür tek başına yeter mi?
Aktif 0
3 sene 1 Cevap 1179 Görüntülenme