cilt temizleme hakkında

1 beğenilme 0 beğenilmeme
86 gösterim
27 Ağustos Siyah Nokta kategorisinde bahar (130 puan) sordu
29 Ağustos bahar yeniden kategorilendirildi
merhaba karma ciltliyim ve aşırı siyah nokta problemim var yıkama jeli ve siyah nokta için ekstra hangi ürünü önerirsiniz

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
29 Ağustos admin (630 puan) cevapladı
Merhaba,

Çevresel faktörler, cilt yüzeyindeki fazla yağ birikimi vb . durumlar siyah nokta oluşumuna zemin hazırlar. Bu sebeple cilt temizliği oldukça önemlidir.

İlk adım temizleyici olarak dermokozmetik bir marka olan Murad AHA/BHA Exfoliating Cleanser ile cildinizi temizleyebilirsiniz. Doğal meyve enzimleri sayesinde peeling etkisi sağlayarak cilt yüzeyinde biriken yağ,kir ve siyah noktaları temizler. Cildinizin daha aydınlık ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur.

https://www.dermokozmetika.com.tr/dr-murad-aha-bha-exfoliating-cleanser-soyucu-etkili-yuz-temizleme-peelingi

İkinci adım nemlendirici olarak Murad Skin Perfecting Lotion ürününü tercih edebilirsiniz. Yağsız formülü sayesinde siyah nokta, gözenek ve sivilce oluşumunu engellemeye yardımcı olur ve cildinizi nemlendirir.

https://www.dermokozmetika.com.tr/dr-murad-skin-perfecting-lotion-dengeleyici-yagsiz-cilt-losyonu

Üçüncü adım haftalık bakım maskesi olarak ise Murad Clarifying Mask ürününü tercih edebilirsiniz. Doğal kil formülü ile cildinizi derinlemesine temizler. Siyah noktaları gidererek gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur.

https://www.dermokozmetika.com.tr/dr-murad-clarifying-mask-arindirici-kil-maskesi

İlginiz için teşekkür ederiz
Sevgiler
...